zafer bayramı kutlaması

Huzur Evi ve Yaşlı Oteli

Huzur Evi & Yaşlı Oteli

Deniz Park Huzurevi ve yaşlı Bakım merkezi 2011 yılında Tuzla / İstanbul’da 2 dönüm bahçe içinde masmavi deniz ve yaz-kış yemyeşil palmiye ağaçlarının kucaklaştığı huzur dolu bir ortamda kurulmuştur. Konuklarına şehir gürültüsünden uzak, sakin bir tatil beldesi huzuru sağlamaktadır. 12 bakım merkezi, 8 Huzurevi yatağı ile butik bir yaşlı yaşam merkezidir. Merkezimiz denize sıfır olup, özel iskelesi bulunmaktadır. Konuklarımızın güvenliği ve konforunun maksimum seviyede olması amacıyla merkezimiz ev sıcaklığı ile hastane konforu kombine edilerek tefriş edilmiştir.

55 yaş üzeri her birey huzurevimizden ve Yaşlı oteli hizmetimizden faydalanabilir. Merkezimizde pozitif bir atmosferde; kendi yaşıtları ile; dinlenerek, eğlenerek, bir şeyler üreterek, hoşça vakit geçirmek isteyen herkese kapımız açıktır. Huzurevimizde konuklarımıza “yaşam koçluğu” yol arkadaşlığı yaparız. Onlara yaşamlarını daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu sürdürebilmeleri için rehberlik ederiz. Yaşamlarının her döneminde Konuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal açılardan olabildiğince aktif ve hareketli olmalarına gayret ederiz.

Yaşlı Oteli; 55 yaş üzeri birlikte yaşadığınız aile büyüklerinizi dört mevsim; iş gezisi veya tatile giderken ya da özel bir proje ile( düğün, eğitim vb) uğraşırken; yerleşkesi bir tatil beldesi konumunda olan yaşam merkezimize gönül rahatlığı ile misafir bırakabilir ve geri döndüğünüzde daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde teslim alabilirsiniz.Yaşlı Yaşam merkezinde kalmak için gün sınırlaması yoktur. Her şey sizin ihtiyacınıza göre organize edilir.

Diğer huzurevlerinden farkımız; Butik bir yaşlı yaşam merkezi olmamız ve Kişiye özel bakım hizmeti sunmamızdır. Konuklarımızı merkezimize kabul etmeden önce uzmanlarımız tarafından ücretsiz tanılanması yapılmakta ve tanılama sonrası Merkezimize Kabül edilecek konuklarımız için multi disipliner sağlık ekibimizle kişinin sosyal, psikolojik ve fizyolojik ihtiyaçları değerlendirilir ve bireysel bakım planı hazırlanır. Bakım planı doğrultusunda kişiye özel Bakım hizmeti verilir.

Merkezimizde çalışan Hekim, Hemşire ve yaşlı Bakım elemanlarımız geriatri (Yaşlı Sağlığı) alanında uzman ve deneyimli kişilerden seçilmiştir. Konuklarımızın yaşamına değer katmak ve onları tekrar “SEVGİYLE YAŞAMA BAĞLAMAK” ilkemizdir.