yasam
Denizpark’da Yaşam

Deniz Park Huzurevi ve yaşlı Bakım merkezi İstanbul Tuzla mevkiinde 2 dönüm bahçe içinde masmavi deniz ve yaz-kış yemyeşil palmiye ağaçlarının kucaklaştığı ,tertemiz havası olan ve huzur dolu bir ortamda 2011yılında kurulmuştur. Konuklarına şehir gürültüsünden uzak, sakin bir tatil beldesi huzuru sağlamaktadır. Merkezimiz denize sıfır olup, özel iskelesi bulunmaktadır. Yazın yelkenlileri, kışın balıkçı tekneleri ile hareketli, her gün hayat kaynağımız güneşin doğuşuna ve batışına tanıklık edebileceğiniz, yaz geceleri odanızdan ve balkonundan yakamozu seyredebileceğiniz şahane manzarası ile eşsiz bir yaşam merkezidir.

Odalarımız tek kişilik olup, TV, Hemşire Çağrı sistemi, online kamera sistemi, 4 motorlu elektronik olarak pozisyon verilebilen hasta karyolaları ile konuk güvenliği ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Tüm odalarımız deniz manzaralıdır.

Deniz Park yaşlı yaşam merkezi; sağlık güvencenize uygun, gerektiğinde faydalanabileceğiniz birçok özel hastane, üniversite ve devlet hastanesine 5-10 dakika uzaklık mesafesindedir. Konuklarımızın; ev sıcaklığında ve deneyimli sağlık ekibimizin desteği ile hastane Konforunda yaşamlarını güven ve huzur içinde sürdürmeleri sağlanmaktadır.

Merkezimizde Konuklara bireysel bakım hizmeti sunulmaktadır, yani kişinin ihtiyaçları uzmanlarımız tarafından belirlenmekte ve bu ihtiyaçlar, konuğun alışkanlıkları da göz önüne alınarak karşılanmaktadır. Bu nedenle konuklarımız merkezimize çok kolay adapte olmakta ve kısa sürede güvene dayalı bir ilişki kurulmaktadır.

Konuklarımızın gıdaları, kronik hastalıklarına, alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre planlanır. Doğal ve organik ürünler kullanılarak besinler hazırlanır ve konuklara sunulur.

Konuklarımızın aktif olmaları, hayattan kopmamaları önemlidir. Yetenek ve potansiyellerine göre zamanlarını etkin ve verimli geçirmelerini destekleriz. Yaşamlarını Sağlıklı sürdürebilmeleri için konukları fiziksel, psikolojik ve sosyal açılardan bir bütün değerlendirir ve tüm ihtiyaçlarını karşılarız.