sonuçlar; sevgi ağacı

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyon

Geriatri alanında en son bilgi ve teknoloji desteği ile Etik ilkelere bağlı kalarak, Uzman kadromuzla, Konuklarımıza fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmalarını sağlamak amacıyla; saygı ve sevgi dolu bir ortamda insan onuruna yakışır şekilde hizmet vermek ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.

Vizyon

Deniz Park Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi; farklı bakış açışı ve Holistik (Bütüncül) yaklaşımı benimseyen; kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’ye model oluşturmayı, Dünyada referans gösterilen bir Yaşlı Yaşam Merkezi olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz
  • Müşteri Memnuniyeti; Hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı hedefleyen Deniz Park Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.
  • Çalışan memnuniyeti; Mutlu ve güler yüzlü ve kuruma bağlı çalışanlar; mutlu ve memnun müşteriler sağlamanın en önemli önceliğidir. Kaliteli bir hizmet ancak kaliteli, eğitimli ve deneyimli elemanlar ile sağlanır inancıyla hareket ederiz.
  • Sevgi, Saygı ve Huzurlu ortam; Deniz Park Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde hem hizmet alanlar, hem hizmet verenler sevgi, Saygı ve Huzur ortamında hizmet alır ve hizmet verirler. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, karşımızdaki kişiye öyle davranırız.
  • Yaşam Koçluğu – Yol arkadaşlığı; Hayat uzun bir yolculuktur. Kişi bu yolculuk içinde gelişir, olgunlaşır, hayaller kurar, hedeflerine ulaşmaya çalışır. Yaşlıların çoğunluğu hayal kurmayı ve hedefleri gençlere bıraktıkları için; köşesine çekilmiş, hayat ile bağlarını koparmış ve korkarak ölümü beklemektedir. Bizim amacımız konuklarımızın nefes aldıkları sürece yaşam içinde hala yapabilecek işleri olduğunu hatırlatarak, yeteneklerini ve becerilerini ortaya koymalarını sağlayarak, kendileri için en sağlıklı ve en mutlu eden şeyleri bulmalarını teşvik ederek onları “Sevgiyle Yaşama Bağlarız”. Hayatlarının sonuna kadar onlara yol arkadaşlığı yaparız.
  • Etik İlkelere ve Güvene dayalı çalışmak; tüm ilişkilerimizde Ahlaki kurallara uygun hareket eder, kişiler arası iletişimimizde saygılı, dürüst, iyi niyet ve anlayışlı davranırız. “İnsana Saygı” bilinciyle hareket ederiz.
  • İnovasyon (yenilenme) ve sürekli gelişim; Yaşlı Bakımına Farklı bakış açısı ve hizmet anlayışıyla yaklaşırız, Hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye çalışırız. Müşteri memnuniyeti yaratacak yenilikçi fikirler üretir ve bunları uygulamaya yansıtırız.
  • Sosyal Sorumluluk; Bir bütünün parçaları olduğumuz bilinciyle bu dünyanın bize sunduğu tüm kaynakları kullanırken duyarlı ve özenli davranmayı dünyaya, çevreye, insanlığa gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz sevgi ve saygının bir yansıması olarak görürüz. Deniz Park Yaşlı Yaşam merkezi olarak; Koruyucu Sağlık, kültür, sanat ve eğitim alanlarında toplumun gelişimine katkıda bulunmaya özen gösteririz.