Denizpark Huzurevi

Denizpark Huzurevi

55 yaş üzeri her birey huzur evimizden hizmet alabilir. Merkezimizde pozitif bir atmosferde; kendi yaşıtları ile; dinlenerek, eğlenerek, bir şeyler üreterek, hoşça vakit geçirmek isteyen herkese kapılarımız açıktır. Merkezimize başvuran Konuklarımıza uzmanlarımız tarafından ücretsiz bir tanılama hizmeti planlanır. Tanılama sonrası multi disipliner sağlık ekibimizle kişinin sosyal, psikolojik ve fizyolojik ihtiyaçları belirlenir ve bireysel bakım planı hazırlanır. Bu bakım planı doğrultusunda kişiye özel butik bir bakım merkezi hizmeti verilir. Huzurevimizde konuklarımıza “yaşam koçluğu” yol arkadaşlığı yaparız. Onlara yaşamlarını daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu sürdürebilmeleri için rehberlik ederiz. Yaşamlarının her döneminde Konuklarımızın fiziksel ve zihinsel olabildiğince aktif ve hareketli olmalarına gayret ederiz.

Huzurevinde aylık ücrete dahil hizmetler
Hijyenik bakımlar ve banyolar, 3 ana,2 ara öğün dengeli beslenme, hayati bulguların takibi, ilaçların uygulanması, serum takılması (ilaç ve malzemeler hariç), ve takibi, kurum doktorunun muayenesi, ergoterapi & meşguliyet terapileri, kurum içi tüm aktiviteler, bir yılını tamamlayan her konuğa ücretsiz check-up paketi.

Ek ücrete tabi hizmetler
Özel Uzman hekim muayeneleri, röntgen, laboratuar tahlilleri, Ambulans hizmetleri, Fizik tedavi, kurum dışı aktiviteler. Kişiye özel, ilaç, malzeme ve cihazlar.